Авторам журналу

ЗАПОВНИТИ ОНЛАЙН-АНКЕТУ

 

Підприємництво, господарство і право

Підприємництво, господарство і право – загальноукраїнський науково-практичний господарсько-правовий журнал, який видається щомісячно з 1 січня 1996 року.

Постановою Президії ВАК України від 10 листопада 1999 року № 3-05/11 журнал «Підприємництво, господарство і право» було внесено до списку наукових видань, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт у розділах «Юридичні науки», «Економічні науки». Повторно журнал було внесено до вказаного списку Постановою Президії ВАК України від 16 грудня 2009 року № 1-05/6 у розділі «Юридичні науки». Перереєстрацію журналу як фахового в розділі «Юридичні науки» проведено в 2015 році на підставі Наказу МОН України № 1328 від 21.12.2015, додаток № 8.

На підставі Наказу Міністерства освіти та науки України № 409 від 17.03.2020 р. (Додаток 1) журнал внесений до переліку фахових видань категорії "Б" у галузі юридичних наук (081 "Право", 293 "Міжнародне право").

Журнал включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (Республіка Польща).

Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 • Автор, представляючи статтю редакції журналу «Підприємництво, господарство і  право» для публікації, тим самим виражає згоду на розміщення повного її тексту як в друкованому варіанті журналу, так і в мережі Інтернет на офіційному сайті видання – www.pgp-journal.kiev.ua

 • Журнал видається виключно англійською мовою. Редакція приймає статті якісною англійською або українською мовами. Статті українською мовою будуть перекладені англійською професійним перекладачем.

 • Статті, надіслані англійською мовою належної якості, будуть опубліковані БЕЗКОШТОВНО.

 • Статті не повинні мати граматичні або інші помилки, а також повинні відповідати тематиці журналу і вимогам МОН України до фахових видань.

 • Представлені статті повинні бути оригінальними, не опублікованими раніше в інших друкованих виданнях. Стаття приймається до розгляду тільки за умови, що вона відповідає вимогам до авторських оригіналів статей (матеріалів), розміщеним на сайті журналу в розділі «Вимоги до публікацій».

 • Всі матеріали повинні носити відкритий характер. Наявність обмежувального грифа служить підставою для відхилення матеріалу від відкритої публікації. 

Порядок подачі матерiалів

Термін подання статей: впродовж року. Стаття може бути прийнятою до публікації у поточному або наступних номерах наукового журналу. Термін проходження статті з моменту прийняття і затвердження її редакцією до публікації складає в середньому від одного до трьох місяців. Для розгляду питання про публікацію статті у журналі «Підприємництво, господарство і право»  необхідно:

 1. заповнити онлайн-анкету учасника за посиланням;
 2. надіслати на електронну пошту  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. :
 • cтаттю англійською і оригінал статті українською мовою (для перевірки на плагіат та якість перекладу) або українською мовою (для подальшого перекладу англійською);

 • відскановану квитанцію про оплату внеску за переклад (реквізити для оплати будуть надіслані після отримання та рецензування матеріалів).

Файли повинні бути підписані українською мовою відповідно до прізвища автора та містити у другій частині слово «Стаття» або «Квитанція» відповідно (наприклад, Івченко_стаття, Івченко_квитанція). 

Порядок прийняття і розгляду статей

 • Редакція протягом 3-х днів повідомляє учасника про отримання статті.

 • Усі статті обов'язково проходять внутрішнє анонімне рецензування та перевірку на плагіат.

 • Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

 • Редакція журналу правомочна здійснювати наукове і літературне редагування матеріалів, що надійшли, при необхідності скорочувати їх за погодженням з автором, або, якщо тематика статті становить інтерес для журналу, направляти статтю на доопрацювання автору.

 • Редакція залишає за собою право відхилити статтю, яка не відповідає встановленим вимогам або тематиці журналу. У разі відхилення представленої статті редакція дає автору мотивований висновок.

Порядок оплати публікації статті

Розмір внеску за переклад статті становить 100 грн. за 1 сторінку.