Авторам журналу

ЗАПОВНИТИ ОНЛАЙН-АНКЕТУ

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Підприємництво, господарство і право

Підприємництво, господарство і право – загальноукраїнський науково-практичний господарсько-правовий журнал, який видається щомісячно з 1 січня 1996 року.

Постановою Президії ВАК України від 10 листопада 1999 року № 3-05/11 журнал «Підприємництво, господарство і право» було внесено до списку наукових видань, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт у розділах «Юридичні науки», «Економічні науки». Повторно журнал було внесено до вказаного списку Постановою Президії ВАК України від 16 грудня 2009 року № 1-05/6 у розділі «Юридичні науки». Перереєстрацію журналу як фахового в розділі «Юридичні науки» проведено в 2015 році на підставі Наказу МОН України № 1328 від 21.12.2015, додаток № 8.

На підставі Наказу Міністерства освіти та науки України № 409 від 17.03.2020 р. (Додаток 1) журнал внесений до переліку фахових видань категорії "Б" у галузі юридичних наук (081 "Право", 293 "Міжнародне право").

Журнал включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (Республіка Польща).

Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI.

Публікація статей у журналі є БЕЗКОШТОВНОЮ.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 • Автор, представляючи статтю редакції журналу «Підприємництво, господарство і  право» для публікації, тим самим виражає згоду на розміщення повного її тексту як в друкованому варіанті журналу, так і в мережі Інтернет на офіційному сайті видання – www.pgp-journal.kiev.ua

 • Редакція приймає статті виключно АНГЛІЙСЬКОЮ мовою.

 • Редакція надає послуги з перекладу статті англійською мовою. Вартість перекладу – 100 грн за 1 сторінку друкованого тексту.

 • Статті не повинні мати граматичні або інші помилки, а також повинні відповідати тематиці журналу і вимогам МОН України до фахових видань.

 • Представлені статті повинні бути оригінальними, не опублікованими раніше в інших друкованих виданнях. Стаття приймається до розгляду тільки за умови, що вона відповідає вимогам до авторських оригіналів статей (матеріалів), розміщеним на сайті журналу в розділі «Вимоги до публікацій».

 • Всі матеріали повинні носити відкритий характер. Наявність обмежувального грифа служить підставою для відхилення матеріалу від відкритої публікації.

Порядок подачі матерiалів

Для розгляду питання про публікацію статті у № 7 журналу «Підприємництво, господарство і право» до 15 липня 2021 року необхідно:

 1. заповнити онлайн-анкету учасника за посиланням;
 2. надіслати на електронну пошту  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. :
 • Статтю англійською мовою; 
 • Оригінал статті українською мовою (для перевірки на плагіат та якість перекладу).

Файли повинні бути підписані англійською мовою відповідно до прізвища автора та містити у другій частині слово «Article» (наприклад, Ivchenko_article-eng, Ivchenko_article-ukr).

Порядок прийняття і розгляду статей

 • Редакція протягом 3-х днів повідомляє учасника про отримання статті.

 • Усі статті обов'язково проходять внутрішнє анонімне рецензування та перевірку на плагіат.

 • Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

 • Редакція журналу правомочна здійснювати наукове і літературне редагування матеріалів, що надійшли, при необхідності скорочувати їх за погодженням з автором, або, якщо тематика статті становить інтерес для журналу, направляти статтю на доопрацювання автору.

 • Редакція залишає за собою право відхилити статтю, яка не відповідає встановленим вимогам або тематиці журналу. У разі відхилення представленої статті редакція дає автору мотивований висновок.

Порядок оплати публікації статті

Публікація статей у журналі є безкоштовною. Редакція приймає статті виключно англійською мовою. У разі необхідності редакція надає послуги з перекладу статті англійською мовою. Вартість перекладу – 100 грн за 1 сторінку друкованого тексту. 

Автору видається примірник журналу, що містить опубліковану статтю, який буде відправлено поштою після 25 вересня 2021 року.